Szukaj

W jakie mieszkania inwestujemy?

W tym video możesz zobaczyć jakie mieszkanie kupiliśmy razem z naszymi wspólnikami do Urbum. Jest to mieszkanie znajdujące się w Warszawie, na Mokotowie, tuż obok Galerii Mokotów oraz biurowego zagłębia Warszawy, tzw. "Mordoru".


Niedaleko mieszkania znajduje się również Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz prywatna Uczelnia Łazarskiego. Mieszkanie posiada zatem doskonały potencjał na wynajem i zostanie wykończone tak, aby spełniać wymagania młodych osób pracujących w korporacjach i studiujących.

Mieszkanie zostało zakupione z myślą długoterminowego trzymania go w spółce w celu generowania dywidendy dla naszych wspólników.


Obecnie rozpoczynamy remont, więc jeśli chcesz się przyłączyć do finansowania tej inwestycji, to jest teraz taka możliwość na etapie remontu. Nie oznacza to, że będziesz zarabiał wyłącznie na wynajmie tego mieszkania. Wszyscy nasi wspólnicy będą zarabiać z całego portfela mieszkań na wynajem - proporcjonalnie do wniesionych wkładów. Warto jednak wejść do spółki już teraz, ponieważ dzięki temu Twoje pieniądze zaczną pracować jeszcze szybciej.

112 wyświetlenia
logo urbum final.png

®

Urbum sp. z o.o. S.K.A.

uL. Sobieszyńska 35

00-764 Warszawa

NIP: 5213869003

KRS: 0000791357

REGON: 38366009900000

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Czarny Instagram Ikona

Kapitał zakładowy 290 000 zł pokryty w całości

Zapisz się aby otrzymać informacje o możliwości przyłączenia się do spółki:

© 2018-2020 Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna