Szukaj

Pierwsze spotkanie dla inwestorów

Zaktualizowano: lut 3


Jesteśmy po pierwszym spotkaniu organizacyjnym spółki URBUM. Ponad 30 inwestorów poznało możliwości wspólnego inwestowania w mieszkania na wynajem. Większość inwestorów dołącza i już 12 lipca rejestrujemy spółkę i zaczynamy działać.

Czym jest URBUM?

W URBUM dajemy możliwość grupowego inwestowania w mieszkania na wynajem w taki sposób, że każdy inwestor czerpie korzyści z przychodów z najmu oraz ze wzrostu wartości portfela mieszkań.

Inwestowanie w ramach URBUM jest w 100% pasywne. Inwestor nie musi prowadzić działalności gospodarczej, nie musi uczestniczyć w procesie nabywania i zarządzania nieruchomościami oraz nie ponosi żadnego ryzyka majątkiem osobistym w ramach tego przedsięwzięcia.

Nasza wizja

W tym biznesie kierujemy się dwoma zasadami:

"Nie można przejeść aktywów, można przejeść tylko kapitał" - Tony Robbins

"Lepiej mieć stałe dochody, niż być fascynującym"- Oscar Wilde Budujemy portfel mieszkań na wynajem w oparciu o już istniejące budynki, które są w co najmniej bardzo dobrym stanie technicznym. Nie chcemy ryzykować kapitału inwestorów na budowę domów ani renowacje kamienic. Chcemy kupować okazjonalne mieszkania w doskonałych lokalizacjach w Warszawie - na rynku o największych perspektywach wzrostu w Polsce, a w przyszłości także w innych miastach.

Kapitał zainwestowany w portfel mieszkań na wynajem URBUM zarabia najpóźniej od trzeciego miesiąca od dokonania inwestycji, bo tyle czasu potrzebujemy na nabycie i przygotowanie mieszkania do wynajmu.

Ponieważ mieszkania będą nabywane wyłącznie za gotówkę nie będziemy potrzebowali czasu na uruchomienie bankowego finansowania ani nie będziemy narażać inwestorów na ryzyko kredytowe.

Po co inwestować w URBUM?

Inwestując w URBUM otrzymasz udział w zyskach z wynajmu mieszkań oraz zabezpieczysz swój kapitał w postaci nieruchomości kupowanych za gotówkę.

Jest to więc model jednocześnie:

1) rentierski - otrzymujesz stałe dochody pasywne


2) zabezpieczający kapitał - Twoje pieniądze są lokowane bezpośrednio w nieruchomościach


3) budujący bogactwo - portfel mieszkań jest powiększany i nabiera na wartości, na czym korzysta każdy inwestor

Zarabiamy tylko wtedy, gdy Ty zarabiasz

Steve Jobs pracował w Apple za 1 dolara rocznie, żeby było jasne, że jego interesy i interesy Apple to jedno. Jobs miał bowiem pokaźny pakiet udziałów w Apple i kiedy firma zarabiała i akcje szły w górę, zarabiał też Jobs. Gdy akcje szły w dół Jobs tracił. Taki sam model przyjęliśmy w URBUM i dlatego jedyne wynagrodzenie, jakie będzie otrzymywał zarząd, to udział w zyskach z najmu.

Najważniejsze szczegóły dotyczące kosztów i ryzyk:

1) zero kosztów wejścia


2) zero kosztów na kapitale (100% gotówki inwestowane bezpośrednio w nieruchomości)


3) wynagrodzenie zarządu wyłącznie jako success fee od wypracowanych zysków


4) zero kredytów = zero ryzyka zmiany stóp procentowych

247 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie