Szukaj

Pierwsze spotkanie dla inwestorów

Aktualizacja: 30 gru 2018


Jesteśmy po pierwszym spotkaniu organizacyjnym spółki URBUM. Ponad 30 inwestorów poznało możliwości wspólnego inwestowania w mieszkania na wynajem. Większość inwestorów dołącza i już 12 lipca rejestrujemy spółkę i zaczynamy działać.

Czym jest URBUM?

W URBUM dajemy możliwość grupowego inwestowania w mieszkania na wynajem w taki sposób, że każdy inwestor czerpie korzyści z przychodów z najmu oraz ze wzrostu wartości portfela mieszkań.

Inwestowanie w ramach URBUM jest w 100% pasywne. Inwestor nie musi prowadzić działalności gospodarczej, nie musi uczestniczyć w procesie nabywania i zarządzania nieruchomościami oraz nie ponosi żadnego ryzyka majątkiem osobistym w ramach tego przedsięwzięcia.

Nasza wizja

W tym biznesie kierujemy się dwoma zasadami:

"Nie można przejeść aktywów, można przejeść tylko kapitał" - Tony Robbins

"Lepiej mieć stałe dochody, niż być fascynującym"- Oscar Wilde Budujemy portfel mieszkań na wynajem w oparciu o już istniejące budynki, które są w co najmniej bardzo dobrym stanie technicznym. Nie chcemy ryzykować kapitału inwestorów na budowę domów ani renowacje kamienic. Chcemy kupować okazjonalne mieszkania w doskonałych lokalizacjach w Warszawie - na rynku o największych perspektywach wzrostu w Polsce, a w przyszłości także w innych miastach.

Kapitał zainwestowany w portfel mieszkań na wynajem URBUM zarabia najpóźniej od trzeciego miesiąca od dokonania inwestycji, bo tyle czasu potrzebujemy na nabycie i przygotowanie mieszkania do wynajmu.

Ponieważ mieszkania będą nabywane wyłącznie za gotówkę nie będziemy potrzebowali czasu na uruchomienie bankowego finansowania ani nie będziemy narażać inwestorów na ryzyko przejedzenia ich kapitału przez odsetki od kredytów.

Po co inwestować w URBUM?

Inwestując w URBUM otrzymasz udział w zyskach z wynajmu mieszkań oraz zabezpieczysz swój kapitał w postaci nieruchomości kupowanych za gotówkę. Jest to więc model jednocześnie:

1) rentierski - otrzymujesz stałe dochody pasywne


2) zabezpieczający kapitał - Twoje pieniądze są lokowane bezpośrednio w nieruchomościach


3) budujący bogactwo - portfel mieszkań jest powiększany i nabiera na wartości, na czym korzysta każdy inwestor

Zarabiamy tylko wtedy, gdy Ty zarabiasz

Steve Jobs pracował w Apple za 1 dolara rocznie, żeby było jasne, że jego interesy i interesy Apple to jedno. Jobs miał bowiem pokaźny pakiet udziałów w Apple i kiedy firma zarabiała i akcje szły w górę, zarabiał też Jobs. Gdy akcje szły w dół Jobs tracił. Taki sam model przyjęliśmy w URBUM i dlatego jedyne wynagrodzenie, jakie będzie otrzymywał zarząd, to udział w zyskach z najmu.

Najważniejsze szczegóły dotyczące kosztów i ryzyk:

1) zero kosztów wejścia


2) zero kosztów na kapitale (100% gotówki inwestowane bezpośrednio w nieruchomości)


3) wynagrodzenie zarządu wyłącznie jako success fee od wypracowanych zysków


4) zero kredytów = zero ryzyka zmiany stóp procentowych

229 wyświetlenia
logo urbum final.png

®

Urbum sp. z o.o. S.K.A.

uL. Sobieszyńska 35

00-764 Warszawa

NIP: 5213869003

KRS: 0000791357

REGON: 38366009900000

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Czarny Instagram Ikona

Kapitał zakładowy 290 000 zł pokryty w całości

Zapisz się aby otrzymać informacje o możliwości przyłączenia się do spółki:

© 2018-2020 Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna