O nas

O spółce Urbum

Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna zajmuje się inwestowaniem w mieszkania na wynajem w celu stworzenia wysokiej jakości mieszkań dla osób młodych, w szczególności studiujących i pracujących.

Model biznesowy Urbum jest prosty:

  • spółka nabywa mieszkania, przeprowadza ich remont i wynajmuje

  • wspólnik otrzymuje dywidendę z zysków operacyjnych spółki

  • w długim terminie wartość spółki rośnie wraz ze wzrostem wartości portfela mieszkań na wynajem, na czym korzystają wszyscy wspólnicy

Unikalność modelu Urbum polega na tym, że zmieniliśmy paradygmat inwestowania grupowego w nieruchomości, który na ogół w Polsce jest oparty na długu. W Urbum inwestor staje się współwłaścicielem spółki, a my jesteśmy jej managerami i otrzymujemy wynagrodzenie wyłącznie za sukces.

 

Dzięki temu gramy razem z naszymi inwestorami do tej samej bramki i pracujemy na wspólny zysk.

Nasz zespół

WOJCIECH GIL

członek zarządu, współzałożyciel

Członek zarządu Urbum sp. z o.o., inwestor w nieruchomości, prawnik, przedsiębiorca. Przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2013 r. zakładając spółkę z o.o. zajmującą się podnajmem mieszkań w Warszawie. Obecnie posiada własne nieruchomości na wynajem w Warszawie i w Toruniu.

MICHAŁ TYMBURSKI 

członek zarządu, współzałożyciel

Radca prawny i doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Członek zarządu i współzałożyciel Urbum, indywidualny inwestor w nieruchomości.

 
Chcesz zainwestować z nami?

Napisz do nas, przyjdź na spotkanie lub zapisz się na webinar informacyjny