O nas

O Urbum

Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna zajmuje się inwestowaniem w mieszkania na wynajem w celu stworzenia wysokiej jakości mieszkań dla osób młodych, w szczególności studiujących i pracujących.

Model biznesowy Urbum jest prosty:

  • spółka nabywa mieszkania, przeprowadza ich remont i wynajmuje

  • wspólnik otrzymuje dywidendę z zysków operacyjnych spółki

  • w długim terminie wartość spółki zmienia się wraz ze wzrostem wartości portfela mieszkań na wynajem, na czym korzystają wszyscy wspólnicy

Unikalność modelu Urbum polega na tym, że zmieniliśmy paradygmat inwestowania grupowego w nieruchomości, który na ogół w Polsce jest oparty na długu. W Urbum inwestor staje się współwłaścicielem spółki, a my jesteśmy jej managerami i otrzymujemy wynagrodzenie wyłącznie za sukces.

Nasz zespół

WOJCIECH GIL

członek zarządu, współzałożyciel

Członek zarządu Urbum sp. z o.o., inwestor w nieruchomości, prawnik, przedsiębiorca. Przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2013 r. zakładając spółkę z o.o. zajmującą się podnajmem mieszkań w Warszawie. Obecnie posiada własne nieruchomości na wynajem w Warszawie i w Toruniu.

 

Jego marzeniem jest stworzenie polskiego REIT-a (Real Estate Investment Trust), w ramach którego każdy, nawet drobny inwestor, będzie miał dostęp do inwestowania na rynku nieruchomości i otrzymywania stałych przychodów z najmu.

Z tego powodu zdecydował się, żeby razem ze wspólnikami założyć Urbum. Wierzy, że za 5-8 lat Urbum wejdzie na giełdę, jako spółka posiadająca znaczny portfel mieszkań na wynajem i wypłacająca regularnie dywidendę generowaną z najmu.

MICHAŁ TYMBURSKI 

członek zarządu, współzałożyciel

Radca prawny i doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Członek zarządu i współzałożyciel Urbum, indywidualny inwestor w nieruchomości.

 
Chcesz zainwestować z nami?

Napisz do nas, przyjdź na spotkanie lub zapisz się na webinar informacyjny

logo urbum final.png

Urbum sp. z o.o. S.K.A.

UL. SOBIESZYŃSKA 35

00-764 Warszawa

NIP: 5213869003

KRS: 0000791357

REGON: 38366009900000

Kontakt:

+48 517 800 962

biuro@urbum.pl

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Czarny Instagram Ikona
Nowe informacje
prosto na Twój e-mail:

© 2018-2019 Urbum sp. z o.o.